Dom

Shenzhen Maixiang Technology Co.,Ltd

profil firmy
Kim jesteśmy
Założona w 2002 roku, Shenzhen Maixiang Technology Co. Ltd jest producentem bramek barierowych, obrotnicy trójnogowej, czytnika UHF, serii barier dla pieszych i specjalistów branży parkingowej.
którzy poświęcają się wprowadzaniu innowacyjnych nowych pomysłów do świata elektronicznych bramek i systemów parkingowych.

CO dostarczamy

Shenzhen Maixiang Technology Co. Ltd zapewnia bramę barierową, kołowrót statywowy, serię barier dla pieszych oraz przemysł parkingowy z doświadczeniem w zakresie systemu dochodu, dostępu i bezpieczeństwa. Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w branży staramy się dostarczać naszym klientom

z wiodącą sprzedażą, serwisem, inżynierią, doradztwem i instalacją.

MAX Barrier jest globalnym dostawcą rozwiązań systemów bram garażowych

"Projektujemy i produkujemy szereg bramek barierowych, które chronią infrastrukturę krytyczną i miejsca publiczne przed zagrożeniami ze strony pojazdów"

Bariery zabezpieczające pojazd, wykrywacz pętli pojazdu, czytnik długich rąbków UHF, automatyczne bramy przesuwne i bramki obrotowe.

Nasze specjalistyczne systemy bram garażowych skutecznie chroniły obwody i punkty dostępu do infrastruktury krytycznej i miejsc publicznych, w tym lotnisk, ropy i gazu, instytutów finansowych, budynków rządowych, centrów danych, baz wojskowych, stadionów i centrów handlowych.

Nasz zasięg jest globalny dzięki systemom dostarczanym do ponad 70 krajów.

Zobacz więcej O nas
nasza firma
MAX, powstały w 2002 roku i rozpoczęły działalność jako Barrier Gate Manufacture.


Przez lata ciężkiej pracy i wytrwałości udało nam się stworzyć imponującą sieć partnerów biznesowych nie tylko w Chinach, ale także na całym świecie dzięki systemom dostarczanym do ponad 70 krajów.

Obecnie zapewniamy rozwiązanie do bram bariery parkingowej od bramy barierowej, systemu kontroli dostępu, czytnika dalekiego zasięgu UHF, systemu Auto Gate i wielu innych. Naszą filozofią jest dostarczanie naszym klientom wysokiej jakości produktów i najwyższej jakości usług. To pozwoliło nam stać się tym, czym jesteśmy teraz.

Inwestujemy duże sumy w ludzi, ponieważ uważamy, że ludzie są naszym najcenniejszym zasobem, zarówno nasz personel marketingowy, jak i pomoc techniczna są wysoko cenione i szanowane w branży, zapewniając przez cały czas jakość, elastyczność i efektywność usług.

Shenzhen Maixiang Technology Co.,Ltd Shenzhen Maixiang Technology Co.,Ltd Shenzhen Maixiang Technology Co.,Ltd
1 2 3
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Firma Handlowa

Sprzedawca

marki : Max

Ilość pracowników : 10~50

Coroczne wyprzedaże : 80000-100000

Rok założenia : 2010

pc Export : 90% - 100%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

dobra jakość Inteligentna bramka bariery na sprzedaż dobra jakość Inteligentna bramka bariery na sprzedaż